Червень 13

Підсумки другого тижня роботи пришкільного табору відпочинку

Ось і скінчився другий тиждень роботи пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням у СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище “Мандрівник”.

Щодня вихованців табору привітно зустрічали вихователі, а о 9-тій ранку вже вирувала робота «Мандрівника».  До 15-ої години усіх загонах відбувалася справжня казка: ігри, конкурси, вікторини, спортивні змагання, турніри, екскурсії, вир емоцій та вражень.

На базі дитячого табору “Казкова долина” фахівці Вінницького ЦФЗН “Спорт для всіх” в  рамках акції “Не лінуйся – рухайся” провели фізкультурно-оздоровчий захід “Веселі старти”. Учні і працівники закладу були у захваті від таких цікавих змагань, особливо – коли змагалися із своїми вчителями. Велика подяка за співпрацю працівникам обласного центру фізичного здоров’я населення та персонально його керівнику Копачу Віталію Миколайовичу та працівникам

Школярі також відвідали музей і садибу Михайла Панасовича  Стельмаха у с. Дяківці. Цікаву та захоплюючу екскурсію провела директорка музею Оксана Голованюк.

Розважальні програми проходили згідно з планом роботи шодня. Також продовжились поїздки в розважальний центр “Шок” у м. Вінниця, походи у ліс, на річку, різноманітні змагання, конкурси, дискотеки.

Літо – це пора незвичайних вчинків, нових вражень, яскравих емоцій, і працівники нашого навчального закладу докладуть усіх зусиль, щоб відпочинок у пришкільному таборі “Мандрівник” залишився приємним спогадом про шкільні роки у наших учнів.

Продовжити читання

Поширити
Червень 8

ДЕНЬ ЗДОРОВЯ У ПРИШКІЛЬНОМУ ТАБОРІ

08  червня 2021 року  на базі дитячого оздоровчого закладу «Казкова долина» було  проведено  спортивне свято для вихованців пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням «Мандрівник». Велика вдячність директору комунального закладу  «Вінницький обласний центр фізичного здоров’я  населення «спорт для всіх»  Копачу Віталію Миколайовичу  та його колегам за такий насичений та цікавий день.

Продовжити читання

Поширити
Червень 4

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

День здоров`я в школі – це завжди веселий активний захід, який подобається всім школярам. Вони можуть не тільки брати участь в різних спортивних змаганнях, а й подихати свіжим повітрям, побігати і добре провести свій час.

Продовжити читання

Поширити
Травень 28

Усміхається весело травень, бо скінчилась навчальна пора і зібралась на дзвоник останній вся весела шкільна дітвора…

Останній дзвоник – свято незвичайне, з ним зв’язані надії, сподівання, 

 Його чекають учні й вчителі, діти й батьки, дорослі і малі. 

Для школярів – завершує він рік,і завтра ждуть канікули усіх…  

 

Продзвенів у нашому навчальному закладі  мідний дзвоник,  дзвоник дитинства, юності, надії… Це свято, яке щороку учні  чекають з особливим відчуттям  радості, та коли воно приходить – стає надзвичайно сумно, адже в цей день   прощаються з рідною школою найстарші наші діти – учні 11 класу.                                                                                                                                                    Скільки праці, недоспаних ночей, вивчених віршів,  написаних творів, доведених теорем, розв’язаних задач, диспутів залишається позаду. Позаду – протоптана стежка у шкільному дворі, весела безтурботна пора – дитинство… Попереду – незвідана даль.  Та це буде завтра, а сьогодні у нас було СВЯТО.

Особливими будуть канікули для наших четвертокласників, адже з нового навчального року вони вже не повернуться до своєї першої вчительки, бо вже переступили першу шкільну сходинку і після канікул будуть глибше пізнавати цей складний світ науки.

Як і кожне прощання з рідною школою хвилююче, сумне. Хвилюються випускники, адже попереду ще випускні екзамени, хвилюються вчителі – це частина їхньої любові, душі і ласки. Та найбільше мабуть хвилювань у батьків – їхні діти стали дорослими і невтримна материнська сльоза, що блищить в очах – це радість і смуток, надія і сподівання. Шановні батьки! Ми віримо, що ви сьогодні щасливі бачити своїх дітей дорослими, змужнілими і надіємось, що ваші сподівання і мрії теж обов’язково здійсняться, і ви завжди будете гордитися своїми дітьми.

Продовжити читання

Поширити
Травень 20

СВЯТКУВАННЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ВИШИВАНКИ

Українська вишиванка зберігає історію і традиції нашого народу. Вишиті сорочки здавна допомагали українцям зберегти свою ідентичність. Для популяризації носіння українського етнічного одягу започатковане міжнародне свято, яке прийнято святкувати у третій четвер останнього місяця весни.

Ранок у СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище зібрав учнів, вчителів та працівників закладу у традиційному українському вбранні, протягом дня на території школи  проводилися святкові заходи.

Тож прийміть найкращі привітання від усієї шкільної родини з цим чудовим етнічним святом, присвяченому гордості нашого народу – українській вишиванці.

Користуючись нагодою, висловлюємо щиру вдячність голові селищної ради Бичку А. І., депутатам Літинської селищної ради, начальнику відділу освіти Липкань Н. В., депутатові обласної ради Остапчуку М. В., батькам наших вихованців, та усім небайдужим людям за вашу віру в майбутнє нашої держави, надію на краще і щиру любов до молодого підростаючого покоління. Ми докладемо усіх зусиль, щоб наш навчальний заклад і надалі процвітав, виховував надійну зміну і став опорним, адже разом ми велика сила.

Дорогі наші! З чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури, яке символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.

Зі святом, з Днем вишиванки!  

Продовжити читання

Поширити
Травень 7

Урочистий захід до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні “З тобою, роде мій орлиний, іду дорогами війни”

Боже, заради життя на землі збережи своїх дітей, пошли на нашу рідну землю мир і спокій!

Світла пам’ять про всіх полеглих у кровопролитних битвах, загиблих у підпіллі, на окупованій території та на чужині — у концтаборах і на каторжних роботах — завжди житиме в наших серцях. Низько вклоняємося та висловлюємо щиру вдячність ветеранам війни за величний бойовий і трудовий подвиг. Слава визволителям України!

Продовжити читання

Поширити
Квітень 30

Проведення навчально-польових зборів (навчально-тренувальних занять) із предмета «Захист України»

Патріотизм – основа духовного становлення громадянина. Патріотизм – серцевина людини, основа її активної позиції.

В. О. Сухомлинський

На сучасному етапі українського державотворення надзвичайно актуальною є проблема виховання у молодого покоління патріотичних почуттів, активної громадянської позиції, сприяння усвідомленню учнями свого громадянського обов’язку на основі національних і загальнолюдських духовних цінностей.

Набуті в закладах освіти військові знання та навички визначатимуть рівень спроможності виконання конституційного обов’язку громадянином України щодо захисту Вітчизни. На сьогодні навчальні заклади є єдиним центром з підготовки всіх без винятку юнаків до захисту Вітчизни.

Відповідно до ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Положення про допризовну підготовку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2000 року № 1770, на виконання навчальної програми з предмету «Захист України», з метою закріплення набутих знань та навичок на завершальному етапі навчання дисципліни, у закладі відбулися навчально – польові збори з юнаками та заняття з медико-санітарної підготовці для дівчат 11-го класу. Згідно з планом було проведено такі заходи:

 1. Завдання та озброєння механізованого відділення.
 2. Дії солдата в обороні. Вибір вогневої позиції, її інженерне обладнання та маскування.
 3. Ведення спостереження. Дії з початком вогневої підготовки, відбиття атаки танків і піхоти.
 4. Дії під час застосування зброї масового ураження.
 5. Дії солдата у наступі. Похідний і бойовий порядок механізованого відділення.
 6. Біг по пересіченій місцевості (до 1500 м.).
 7. Поняття про дії розвідувального дозору. Дії дозорних під час огляду місцевості та місцевих предметів, загороджень, мостів, різних перешкод. Дії в засаді.
 8. Ознайомлення з озброєнням та бойовою технікою військової частини (підрозділом), їх призначення, тактико – технічна характеристика.
 9. Подолання єдиної смуги перешкод.
 10. Зупинка кровотечі з ран шиї, тулупа, кінцівок в умовах бойових дій. Транспортування пораненого одною та двома особами в положення лежачи та стоячи.
 11. Перша допомога при ураженнях зброєю масового ураження.
 12. Орієнтування на місцевості. Розвідка місцевості.
 13. Основні положення та організація стрільби зі стрілецької зброї.
 14. Тренування у одноманітності прицілювання, вирішення завдань та визначення прицілу і точки прицілювання.
 15. Прийоми й способи ведення вогню зі стрілецької зброї.
 16. Удосконалення знань з будови автомата.

В.Сухомлинський вважав, що школа повинна виховувати в учнів прагнення до беззавітного служіння Батьківщині, до активної трудової і суспільної діяльності. Він зазначав, що одним з головних виховних завдань школи є підготовка учнів до повсякденної праці для суспільства як до патріотичної діяльності, причому сама діяльність дітей, організована педагогами з даною метою, представляє рушійну силу виховання підростаючого покоління.

Віримо, що саме такі заходи сприяють вихованню патріотизму, любові до неньки-України та її народу.

Продовжити читання

Поширити
Квітень 29

Облаштування зони відпочинку для дітей та школярів

З метою озеленення території навчального закладу, надання гарного вигляду, а саме основне створення зони відпочинку для школярів, виконання рекомендацій відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Літинського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, працівниками та учнями школи,  продовжується  облаштування зони відпочину для учнів школи. Підготовлена площадка вирівнюється і вкладається пластикова сітка для газону – перший і важливий етап облаштування площі піж майданчик. Завзято працювали і учні, і працівники школи.. Сподіваємося, що такі практичні уроки принесуть не лише користь, а й додадуть знань для їхнього дорослого життя. А в майбутньому дитячий майданчик  буде гордістю учнів, які тут працювали і, сподіваємося – щастям та відрадою вже їхніх діток та онуків…

Далі буде!

Продовжити читання

Поширити