Березень 8

З 8 березня !

 

Дорогі жінки, дівчата!
Наші рідні і красиві!
Кращого немає свята,
Аніж те, що прийшло нині!
Це для вас сніги розтали,
Це для вас прийшла весна.
Ви собою полонили
Наші душі і серця.
Тож лишайтесь завжди милі,
Ніжні, щирі, чарівні,
І розумні, і вродливі,
І веселі, і прості!

Поширити
Лютий 20

Герої не вмирають…

 

20 лютого у різних куточках нашої країни відзначають сьому річницю загибелі героїв Небесної Сотні.

До вшанування пам’яті приєдналися учні та вчителі нашої школи…

Небесна Сотня – то в серцях вогонь.
Він гаряче палав за Україну.
Віднині тихим співом заспокой
Ти, земле рідная, свою дитину.

Пташиним співом, шелестом трави.
Блакитним небом, золотим колоссям.
Останній раз, як мати, пригорни
Чоло високе в обрамку волосся.

Небесній Сотні шана й молитви,
За чисті душі, що злетіли в небо.
Їм шлях високий боже, освіти.
І в мирі, Господи, прийми до Себе.

Наталія Лавлєнцева    

 

     

Поширити
Січень 31

ВСТУП 2021. ПРОФОРІЄНТАЦІЯ

29.01.2021 року з учнями 11 класу асистенти кафедри психології та соціальної роботи ВДПУ імені Михайла Коцюбинського Мельник Юлія Вікторівна та Подорожний Вадим Григорович провели профорієнтаційну зустріч на тему: «Сучасний життєвий вибір». Представлено для учнів цікаві психологічні вправи та техніки, які допоможуть зробити правильний вибір майбутньої професії.

Велике спасибі нашим гостям за таку цікаву зустріч. Завжди приємно працювати із людьми, які знають свою справу, також – споглядати за змістовною роботою і читати захоплення в очах старшокласників. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми допоможемо нашим випускникам вибрати свій власний, правильний життєвий шлях.

Продовжити читання

Поширити
Грудень 27

ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ!

Народе наш рідний, у ніч Новорічну-
Добробуту, щастя і слави довічно!
Щоб рід український прославив планету!
Бажаємо кожному нового злету!
Щоб кожну оселю засіяли житлом,
Щоб краще й заможніше всім стало жити!
Щоб мрії здійснились, роки додавались,
Щоб в кожній родині весілля гулялись!
Замети усмішок, хурделиці сміху,
І свят новорічних усім нам на втіху.

Продовжити читання

Поширити
Грудень 7

Берегине моя – хустка українська

Cпоконвіків українська хустина була одним з найважливіших елементів народного вбрання та невід’ємною частиною української культури. І вже другий рік поспіль 7 грудня українці традиційно відзначатимуть не лише День пам’яті святої великомучениці Катерини, але й Всесвітній День української хустки.

Головною метою цього дня є бажання об’єднати жінок різного віку, фаху та національності заради відродження та збереження українських звичаїв і традицій, адже українська хустина є невід’ємною складовою культурної спадщини нашої країни.

З давніх-давен українська хустка була наділена якоюсь магічною силою та вважалась оберегом та супроводжувала людину протягом усього її життя. Вона як берегиня роду була з нею від самого народження і до останнього подиху.

Українська хустка ― це не лише головний убір жінки, але й важлива сімейна реліквія, яку передавали з покоління в покоління. Це давній символ жіночої душі, кохання та вірності. Ось чому Всесвітній день української хустки – це не просто ще одне свято в календарі, а важливий внесок у збереження та популяризацію нашого національного надбання.

Тому і наша школа долучилася до цього надзвичайного свята. Учні, вчителі та працівники школи теж сьогодні вшанували наш національний оберіг.

Зберігаймо й примножуймо наші культурні надбання! Не забуваймо рідні святині, адже саме в них криється наша сила і душа.

Продовжити читання

Поширити
Грудень 1

АКЦІЯ “ПОСАДИ СВОЄ ДЕРЕВО”

Ось і закінчилася щорічна підготовка нашого навчального закладу до зими… Учні, вчителі та працівники школи гарно попрацювали: перекопали клумби і посіяли там квіти, привели в належний санітарний стан виробничу та прилеглу територію школи, прибрали сміття, сухі гілки дерев у відведене для цього місце.

Завершальним етапом осінніх робіт було проведення акції «Посади своє дерево», метою якої є формування екологічної культури у підростаючого покоління та виховання відповідальності кожного за збереження багатства і краси природи. поширення знань про стан, значення та захист зелених насаджень. Того дні було висаджено 40 плодових дерев – яблунь і груш.

Ми вже вкотре щиро вдячні директорові підприємства ТОВ “ВП “МАРІО” Бровко Володимиру Михайловичу, головному менеджеру  Коломієць Світлані Василівні та усьому їх колективу за розуміння і підтримку, допомогу у втіленні наших задумів та починань. Разом робимо велику справу – виховання підростаючого покоління, а значить – нашого майбутнього.  

Відрадно було дивитися в очі школярів, котрі завзято садили та поливали молоді насадження з надією, що незабаром скуштують їхні смачні та соковиті плоди.

Продовжити читання

Поширити
Листопад 16

День толерантності у школі

Міжнародний день толерантності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповіданнясексуальної орієнтаціїетносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

16 листопада у рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності з метою формування в школярів загальнолюдських моральних цінностей, поваги до інших людей, їхніх думок, було проведено ряд заходів, зокрема: флешмоб  ” ПЛЕКАЙМО КВІТКУ    ТОЛЕРАНТНОСТІ” для учнів початкової школи.

Всі люди на землі різні, за зовнішністю, характером, за можливостями або здібностями. Але ніколи не можна забувати, що за будь-яких обставин і в будь-якій ситуації ми повинні залишатись людьми і пам’ятати, що нас оточують такі ж люди: кожен зі своїми власними особливостями характеру або рисами зовнішності.

Продовжити читання

Поширити
Жовтень 12

Сіяти добро — добро і пожинати

Кожен із нас залишає згадку про себе на цій землі. Одні покликані навчати і виховувати, а інші своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносять свій вклад у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро — добро для кожного, добро для всіх, добро для народу. 

 Дуже приємно, що в нас живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта сторицею обов’язково повертається до того, хто її віддає.

 Не секрет, що кожен шкільний колектив впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі і безкорисливі помічники. СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище пишається дружбою і співпрацею з ТОВ “ВП “МАРІО”. Протягом кількох років ми отримували відчутну благодійну допомогу в поповнення матеріальної бази, облаштуванні навчального закладу, створенні комфорту та затишку школи.

От і сьогодні, напередодні світлого Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, наші благодійники вручили школярам два комплекти чудових та якісних спортивних форм.

Учнівський, батьківський та педагогічний колективи школи висловлюють щиру подяку за підтримку і допомогу директору підприємства ТОВ “ВП “МАРІО” Бровко Володимиру Михайловичу, головному менеджеру  Коломієць Світлані Василівні та усьому їх дружньому колективу, також  велика вдячність за активну участь у житті нашої школи Вусатюку Русланові. Надаючи допомогу ви даруєте не просто матеріальні цінності, а й радість та надію, віддаєте частинку себе дітям.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Дякуємо вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за часточку душі, подаровану нам!   Сподіваємося, що наша співпраця і добрі товариські стосунки триватимуть, а нові проекти та плани реалізуються.

З Покровою Пресвятої Богородиці усіх вітаємо! Нехай ваші молитви будуть почуті, хай кожен день буде особливим, радісним і чудовим і нехай вас ніколи не покине Божа благодать.

 

Продовжити читання

Поширити
Жовтень 2

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ ТА ДЕНЬ ШКІЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ 2020

Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить…
Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить.
Тендітну душу ласкою зігріти
І добротою ниву засівать,
Безмежно, щиро цілий світ любити
І дітям усього себе віддать.

Продовжити читання

Поширити