Грудень 25

Привітання від учнів 6 класу із Різдвом Христовим

Привітання від учнів 6 класу. Із Різдвом Христовим! Нехай це чарівне свято наповнить ваше життя світлом, теплом, радістю та благополуччям. Бажаємо вам миру, добра, кохання, сімейного затишку. Нехай ангел-охоронець оберігає вас від усіх бід і негараздів!

VID_20231225_133703_804.mp4

Грудень 25

Виставка “Новорічні дива”

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради про проведення новорічно – різдвяного конкурсу – виставки”Новорічні дива” у нашому ліцеї було проведено виставку новорічних виробів.

У якій активну участь взяли діти із тимчасово окупованих територій.

Всі учні були нагороджені подяками.

Грудень 22

Новорічне конкурс-паті

Лідери учнівського самооврядування та класні керівники Слободяник Л.С. та Шведун О.Р.,для 6 та 7 класів провели новорічний захід,де учні поринули у конкурси.

До них у гості завітали:Сніжинки,Грінч та Баби Яги.Скільки радості,веселощів,захвату та сміху.

Новорічне конкурс-паті пройшло цікаво та емоційно. Учні отримали солодкі подарунки та призи.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатись та проводити такі заходи!

Бажаємо усім Переможного 2024 року!

Грудень 22

У 2024 році бажаємо всім нам перемоги, натхнення та міці, щоб відбудовувати та покращувати нашу рідну Україну! Хай ніколи не згасає у серці любов, а жага робити світ та життя кращими лише збільшується! Веселих свят, мирного неба.
Дякуємо Волинцю Григорію Васильовичу “Фавор ВГВ” за гарні новорічні подарунки для наших дітей. Дякуємо нашим воїнам ЗСУ за захист і змогу навчатися та проводити новорічні свята.

Грудень 20

З НОВИМ РОКОМ!

Вітаємо з наближенням найрадіснішого, найдобрішого, найчарівнішого свята – Нового року! Нехай цей рік стане низкою щасливих і радісних днів, наповнених любов’ю, добром і вірою в краще!

#новорічний_ранок #початкова_школа

Грудень 19

Вітаємо переможців та їхніх наставників

Протягом листопада та грудня 2023 р. відбулися ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. Учні ліцею с.Городище показали гарні результати.

Переможці олімпіади:

Петрушина Ангеліна(7 клас)- 2 місце;

Деректорчук Іванна (10 клас)-3 місце;

Сніжинська Влада(11 клас)-2 місце.

Переможці конкурсу імені Тараса Шевченка:

Купрійчук Таїса(6 клас)-3 місце;

Петрушина Ангеліна (7 клас)- 3 місце;

Деректорчук Іванна(10 клас)-3 місце;

Олексюк Юлія(11 клас)-3 місце.

Переможці конкурсу з української мови ім. Петра Яцика:

Чумак Злата(3 клас)-3 місце;

Костишина Юлія(5 клас)-3 місце;

Петрушина Ангеліна(7 клас)-2 місце;

Деректорчук Іванна(10 клас)-2 місце;

Сніжинська Влада(11 клас)-3 місце.

Вітаємо переможців та їхніх наставників. Бажаємо наснаги, творчості, подальших успіхів та нових перемог.Пишаємося талановитими, творчими дітьми.

Дякуємо батькам за підтримку та допомогу.