Липень 25

Підготовка 4 го класу до нового 2020-2021 навчального року

Адміністрація навчального закладу щиро вдячні за ініціативність і проведену роботу всім небайдужим людям – учням, батькам, працівникам школи, які доклали свої руки задля того, щоб учні 4 класу могли  отримувати освітні послуги у гарному теплому просторому і відремонтованому приміщенні. Це ще один приклад того, що спільними зусиллями ми можемо багато зробити і досягти неймовірних результатів.

Окрема вдячність  голові Соснівської сільської ради Мудріцькій Світлані Василівні та депутатам, які зробили дуже багато для нашого навчального закладу і цього разу не стояла осторонь та ініціювала фінансову допомогу на ремонт даного приміщення.

Добробут школи справа спільна для батьків, вчителів та учнів, дуже добре, що це розуміють і підтримують усі.

“Приносити користь світу – це єдиний спосіб стати щасливим.”, – Ганс Крістіан Андерсен.