Жовтень 12

Сіяти добро — добро і пожинати

Кожен із нас залишає згадку про себе на цій землі. Одні покликані навчати і виховувати, а інші своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносять свій вклад у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро — добро для кожного, добро для всіх, добро для народу.

Дуже приємно, що в нас живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта сторицею обов’язково повертається до того, хто її віддає.

Не секрет, що кожен шкільний колектив впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі і безкорисливі помічники. СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище пишається дружбою і співпрацею з ТОВ “ВП “МАРІО”. Протягом кількох років ми отримували відчутну благодійну допомогу в поповнення матеріальної бази, облаштуванні навчального закладу, створенні комфорту та затишку школи.

От і сьогодні, напередодні світлого Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, наші благодійники вручили школярам два комплекти чудових та якісних спортивних форм.

Учнівський, батьківський та педагогічний колективи школи висловлюють щиру подяку за підтримку і допомогу директору підприємства ТОВ “ВП “МАРІО” Бровко Володимиру Михайловичу, головному менеджеру  Коломієць Світлані Василівні та усьому їх дружньому колективу, також  велика вдячність за активну участь у житті нашої школи Вусатюку Русланові. Надаючи допомогу ви даруєте не просто матеріальні цінності, а й радість та надію, віддаєте частинку себе дітям.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Дякуємо вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за часточку душі, подаровану нам!   Сподіваємося, що наша співпраця і добрі товариські стосунки триватимуть, а нові проекти та плани реалізуються.

З Покровою Пресвятої Богородиці усіх вітаємо! Нехай ваші молитви будуть почуті, хай кожен день буде особливим, радісним і чудовим і нехай вас ніколи не покине Божа благодать.