Грудень 27

ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ!

Народе наш рідний, у ніч Новорічну-
Добробуту, щастя і слави довічно!
Щоб рід український прославив планету!
Бажаємо кожному нового злету!
Щоб кожну оселю засіяли житлом,
Щоб краще й заможніше всім стало жити!
Щоб мрії здійснились, роки додавались,
Щоб в кожній родині весілля гулялись!
Замети усмішок, хурделиці сміху,
І свят новорічних усім нам на втіху.

Грудень 7

Берегине моя – хустка українська

Cпоконвіків українська хустина була одним з найважливіших елементів народного вбрання та невід’ємною частиною української культури. І вже другий рік поспіль 7 грудня українці традиційно відзначатимуть не лише День пам’яті святої великомучениці Катерини, але й Всесвітній День української хустки.

Головною метою цього дня є бажання об’єднати жінок різного віку, фаху та національності заради відродження та збереження українських звичаїв і традицій, адже українська хустина є невід’ємною складовою культурної спадщини нашої країни.

З давніх-давен українська хустка була наділена якоюсь магічною силою та вважалась оберегом та супроводжувала людину протягом усього її життя. Вона як берегиня роду була з нею від самого народження і до останнього подиху.

Українська хустка ― це не лише головний убір жінки, але й важлива сімейна реліквія, яку передавали з покоління в покоління. Це давній символ жіночої душі, кохання та вірності. Ось чому Всесвітній день української хустки – це не просто ще одне свято в календарі, а важливий внесок у збереження та популяризацію нашого національного надбання.

Тому і наша школа долучилася до цього надзвичайного свята. Учні, вчителі та працівники школи теж сьогодні вшанували наш національний оберіг.

Зберігаймо й примножуймо наші культурні надбання! Не забуваймо рідні святині, адже саме в них криється наша сила і душа.

Грудень 1

АКЦІЯ “ПОСАДИ СВОЄ ДЕРЕВО”

Ось і закінчилася щорічна підготовка нашого навчального закладу до зими… Учні, вчителі та працівники школи гарно попрацювали: перекопали клумби і посіяли там квіти, привели в належний санітарний стан виробничу та прилеглу територію школи, прибрали сміття, сухі гілки дерев у відведене для цього місце.

Завершальним етапом осінніх робіт було проведення акції «Посади своє дерево», метою якої є формування екологічної культури у підростаючого покоління та виховання відповідальності кожного за збереження багатства і краси природи. поширення знань про стан, значення та захист зелених насаджень. Того дні було висаджено 40 плодових дерев – яблунь і груш.

Ми вже вкотре щиро вдячні директорові підприємства ТОВ “ВП “МАРІО” Бровко Володимиру Михайловичу, головному менеджеру  Коломієць Світлані Василівні та усьому їх колективу за розуміння і підтримку, допомогу у втіленні наших задумів та починань. Разом робимо велику справу – виховання підростаючого покоління, а значить – нашого майбутнього.

Відрадно було дивитися в очі школярів, котрі завзято садили та поливали молоді насадження з надією, що незабаром скуштують їхні смачні та соковиті плоди.