Листопад 26

Голодомор – біль серця всієї України

25 листопада у Ліцеї с. Городище пройшли виховні заходи “Пам’ять голоду – пам’ять серця” приурочені великій трагедії українського народу – штучно створеному сталінським режимом Голодомору 1932–1933 років, внаслідок якого загинуло декілька мільйонів людей. Голод тричі переслідував українців, кілька поколінь поспіль пройшли найжорстокіші випробування, але український народ вижив! З його пам’яті неможливо стерти пережите: архівні документи, спогади очевидців, сімейні історії зберігають правду про винищення народу. Першокласники, разом з класоводом Чумак Наталією Володимирівною,  прикріпили квітку незабудку на карту України як символ пам’яті за кожну безвинно загублену душу.

Листопад 23

Україна – країна нескорених

21 листопада, у День гідності й свободи, учні Ліцею с. Городище доєдналися до міжнародного флешмобу «Жовта стрічка»🎗
Українців та весь світ закликають пов’язати жовту стрічку, щоб підтримати опір росіянам на тимчасово окупованих територіях.

Листопад 21

День доброти у Ліцеї

В День Доброти прийнято дарувати посмішки і робити добрі справи.
Символом доброти є відкрите серце! Тому учні ліцею с. Городище старанно, продуктивно і з радістю працювали на заняттях з практичним психологом – Франчук І. С. Створювали коладжі добрих справ. Обговорювали,що потрібно завжди творити добрі справи всім людям,а також дарувати посмішки. Адже вони підвищують настрій та впливають на самопочуття!

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

9 листопада – День української мови та писемності… Це свято нині крокує державою по-особливому. Тому кожен громадянин України сьогодні, як ніколи відчуває свою причетність до свого народу, до своєї мови. Бо мова – це той інструмент, який об’єднує націю у єдине ціле. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати. Життя мови залежно від народу, який несе її у своїй душі, у своїх звичаях, традиціях, у піснях і у своїй культурі.
До Дня української писемності та мови в Ліцеї с. Городище пройшло ряд тематичних заходів, вікторин, конкурсів, створено виставку художньої літератури. Учні долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності .

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ ТА ШКІЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ

День вчителя – одне з найбільш шанованих професійних свят. В цей день заведено вітати тих, кому ми завдячуємо всіма знаннями, уміннями й навичками в житті. Колектив Ліцею с. Городище відзначив це свято у п’ятницю, 30 вересня. Одинадцятикласники провели традиційний день самоврядування і підготували святковий концерт нашим педагогам.

ХАЙ БУДЕ МИР НА ВСІЙ ЗЕМЛІ

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Протягом дня в Ліцеї с. Городище проходила акція «Миру та перемоги рідній Батьківщині». Класними керівниками були проведені години спілкування «Мир на землі – радість у родині», учнями 1 класу оформлена ілюстративна виставка «Хай буде мир на всій землі». Школярі висловлювали побажаннями перемоги. миру та злагоди Україні.

ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ У ЛІЦЕЇ

Учнівський та педагогічний колектив Ліцею с. Городище вітає усіх школярів з початком нового 2022 -2023 навчального року. З Днем знань!
Нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується новими досягненнями і перемогами, нехай отримані знання і навички відкривають перед учнями нові двері до мрій, інтересів і рекордів. Бажаємо величезного бажання вчитися та здобувати нові знання. Легкого навчального року вам, дружної атмосфери, цікавих подій, чудових оцінок і постійного прагнення бути кращим, ніж учора. Успіхів, удачі, здоров’я, миру, терплячості і чудових результатів!