Лютий 21

Відзначення у закладі Міжнародного дня рідної мови

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося і в нашій школі. Було проведено такі заходи: 1 клас  переглядав легенду про українську мову, учні 2 класу  виразно читали вірші українською, третькласники організували “Віночок української мови”, 4 клас – конкурс декламаторів, 6 клас «Сучасна казка до Дня рідної мови», 8 клас «Конкурс читців улюблених віршів українською», мовно-літературний брейн-ринг «Знавці рідного слова» 7 клас,5 клас конкурс на кращого читця «Українська мова у моєму серці»,інтелектуально-розважальна гра,
мовний квест ,мовознавча вікторина для учнів старшої школи,
виставка «Мова – це скарб нації», години спілкування, міні-презентація про особливості рідної мови.
Вивчаючи рідну мову, дитина засвоює не самі тільки слова, їх сполучення та видозміни, але безліч понять, поглядів на речі, велику кількість думок, почуттів, художніх образів, логіку і філософію мови..
Міжнародний день рідної мови – це свято, яке сприяє духовному збагаченню, поєднанню культур та зміцненню принципів толерантності в нашій шкільній родині.

Лютий 18

Ангели пам’яті…

20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні на вшанування подвигу учасників Революції Гідності. Саме цього дня 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану.18 лютого учні закладу взяли участь у  всесвітній тихій акції зі вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели пам’яті». Символічна традиція поминати загиблих за Україну паперовими білими ангелами була започаткована у 2014 році. Щороку українці у всьому світі створюють тисячі витинанок із білого паперу, які символізують загиблих за Україну і «нашу спільну болючу пам’ять та віру в перемогу світла над темрявою». Паперових ангелів, «що були свідками розстрілу мирних українців, котрі відстоювали своє право за гідність»,  школярі розвішали на деревах.