Грудень 16

Нехай прийде в кожен дім Господь і наповнить наші серця радістю за молитвами Святого Миколая!

В Україні день Миколая Чудотворця шанують здавна. Його люблять і діти, і дорослі. Діти просять у святого захисту і подарунків, пишуть йому листи із проханням здійснити їхні мрії. День Миколая варто почати з молитви і служби в храмі. Адже вважається, що святий допомагає і підтримує тих, хто його просить. Обов’язково в це свято потрібно допомогти тим, кому це необхідно. І неважливо – близька це людина або просто незнайомець. Традиційно свято відзначається з ярмарками і гуляннями, різними концертами та благодійними заходами. Головною традицією на Миколая, звісно ж, є подарунки. Усі дітлахи вірять у дива й особливо чекають цього свята… 16 грудня учні нашої школи завітали із подарунками до вихованців Іванівської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату. Школярам провели екскурсію та розповіли дивовижну історію маєтку, що зберігся із XV ст. та відреставрований у ХVІІІ ст. графом Адамом Холоневським, в якому на сьогоднішній день і функціонує школа – інтернат. Ми вдячні працівникам та учням вищезгаданої школи за теплий прийом. Бажаємо, щоб в житті вам зустрічалося якнайбільше добрих людей, здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті. Від щирого серця вітаємо всіх з Днем Святого Миколая! Нехай це свято вселить в нас любов і надихне на добрі справи і милосердя, нехай подарує нам віру у виконання наших найзаповітніших бажань!

Оприлюднено 16.12.2019 Admin в категоріі "Без категорії