Грудень 26

Педагогічний та учнівський колективи СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище щиро вітає усіх учнів, батьків та жителів району з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Окремі вітання голові Соснівської сільської ради Мудріцькій Світлані Василівні та секретарці Соснівської сільської ради Гальчак Галині Василівні, керівникам ФГ «Фавор ВГВ» Волинцеві Григорію Васильовичу та Волинцеві Євгенію Григоровичу, голові ТОВ «Літинський цегельний завод» Остапчуку Миколі Володимировичу, керівникові ТОВ «ВП Маріо» Бровку Михайлу Михайловичу та Коломієць Світлані Василівні, керуючій фермерським господарством «Згар – ГД» Сідак Галині Дмитрівні, депутату районної ради Пухлику Юрію Івановичу. Бажаємо усім вам міцного здоров’я, щастя, натхнення в роботі та успіхів у всіх добрих починаннях, надії на краще майбутнє. Хай Новий 2020 рік принесе добробут та благополуччя у ваші сім’ї, мир та затишок у ваш дім, достаток та радість у ваші родини.

Оприлюднено 26.12.2019 Admin в категоріі "Без категорії