Червень 13

Підсумки другого тижня роботи пришкільного табору відпочинку

Ось і скінчився другий тиждень роботи пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням у СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище “Мандрівник”.

Щодня вихованців табору привітно зустрічали вихователі, а о 9-тій ранку вже вирувала робота «Мандрівника».  До 15-ої години усіх загонах відбувалася справжня казка: ігри, конкурси, вікторини, спортивні змагання, турніри, екскурсії, вир емоцій та вражень.

На базі дитячого табору “Казкова долина” фахівці Вінницького ЦФЗН “Спорт для всіх” в  рамках акції “Не лінуйся – рухайся” провели фізкультурно-оздоровчий захід “Веселі старти”. Учні і працівники закладу були у захваті від таких цікавих змагань, особливо – коли змагалися із своїми вчителями. Велика подяка за співпрацю працівникам обласного центру фізичного здоров’я населення та персонально його керівнику Копачу Віталію Миколайовичу та працівникам

Школярі також відвідали музей і садибу Михайла Панасовича  Стельмаха у с. Дяківці. Цікаву та захоплюючу екскурсію провела директорка музею Оксана Голованюк.

Розважальні програми проходили згідно з планом роботи шодня. Також продовжились поїздки в розважальний центр “Шок” у м. Вінниця, походи у ліс, на річку, різноманітні змагання, конкурси, дискотеки.

Літо – це пора незвичайних вчинків, нових вражень, яскравих емоцій, і працівники нашого навчального закладу докладуть усіх зусиль, щоб відпочинок у пришкільному таборі “Мандрівник” залишився приємним спогадом про шкільні роки у наших учнів.

Поширити


Оприлюднено 13.06.2021 Admin в категоріі "Без категорії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *