Жовтень 13

Місячник ЦЗ в СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище

В закладі  з 17 вересня по 17 жовтня 2021 року в проведено Місячник цивільного захисту.

В ході Місячника цивільного захисту було  проведено наступні  заходи:

• збір постійного складу навчального закладу, школярів; перевірка укомплектованості й оснащеності формувань ЦЗ;
  • відпрацювання прийомів користування засобами індивідуального захисту;
  • проведення протипожежних  та евакуаційних заходів;
  • відпрацювання практичних дій відповідно до Плану дій;
  • практичні, класно-групові заняття, семінари, бесіди, вікторини і відкриті уроки;
  • огляди-конкурси малюнків, демонстрація відеоматеріалів, спортивні змагання, естафети, тренування.

Проведення Місячника цивільного захисту сприяло засвоєнню всіма учасниками освітнього процесу теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, практичного надання першої медичної допомоги потерпілим в разі потреби, готовності учнів діяти за сигналами оповіщення ЦЗ, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту.

Оприлюднено 13.10.2021 Admin в категоріі "Без категорії