Лютий 18

Ангели пам’яті…

20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні на вшанування подвигу учасників Революції Гідності. Саме цього дня 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану.18 лютого учні закладу взяли участь у  всесвітній тихій акції зі вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели пам’яті». Символічна традиція поминати загиблих за Україну паперовими білими ангелами була започаткована у 2014 році. Щороку українці у всьому світі створюють тисячі витинанок із білого паперу, які символізують загиблих за Україну і «нашу спільну болючу пам’ять та віру в перемогу світла над темрявою». Паперових ангелів, «що були свідками розстрілу мирних українців, котрі відстоювали своє право за гідність»,  школярі розвішали на деревах.

Оприлюднено 18.02.2022 Admin в категоріі "Без категорії