Квітень 26

Open Day Professions

25 квітня за сприяння Відділу освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради Вінницької області, учні 9 та 11 класів Ліцею с. Городище відвідали Open Day Professions в молодіжному центрі “Квадрат” в місті Вінниця. На Open Day Professions свої навчальні заклади презентували : Державний навчальний заклад “Центр професійно-технічної освіти №1”, Вінницький технічний фаховий коледж та

Вінницький центр професійно-технічної освіти технології та дизайну.

Учні ліцею могли “доторкнутись” до професій та спеціальностей та взяти участь в майстер-класах на будь який смак. Були представлені такі майстер-класи: візажист, перукар, манікюрник, флорист, ювелірна справа, кухар-кондитер, маляр-штукатур, спеціаліст по роботі з 3D принтером, логіст, основи програмування та роботи з штучним інтелектом, фотограф. Також було організовано виставки робіт студентів – фотографів, кравців, ювелірів, токарів, кондитерів, флористів-декораторів. Всі охочі могли скористатися послугами професійного фотографа та відвідати фотозону.

Поїздка була цікавою, корисною та повчальною.

Оприлюднено 26.04.2024 Admin в категоріі "Без категорії