Вересень 21

ВИХОВАНЦІ СЗШ І-ІІІ ст. с. ГОРОДИЩЕ ВІТАЮТЬ УСІХ ІЗ МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МИРУ

Щорічно 21 вересня,  за рішенням Організації Об’єднаних Націй, відзначається Міжнародний день миру.

Свято заснували в 1981 році на 36-й сесії Генеральної Асамблеї ООН як день відмови від насильства і припинення вогню на всій планеті. Перший Міжнародний день миру був проведений у вересні 1982 року. 7 вересня 2001 року ГА ООН запропонувала розширити його значення, закликавши ворогуючі сторони в усьому світі оголосити щорічний Всесвітній день припинення вогню і відмови від насилля. Починаючи з 2002 року, Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня.

Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії. У 2015 році 193 держави-члени ООН ухвалили 17 цілей сталого розвитку. Їх суть полягає у тому, щоб викорінити злидні, захистити планету і забезпечити загальне процвітання. У цей день проводять освітні та громадські суспільні інформаційні акцій з проблем миру.

Продовжити читання

Поширити
Вересень 14

Інформаційно-профілактичний захід «День з поліцейським та рятівником»

У СЗШ І-ІІІ ст, с. Городище 14 вересня 2021 року Вінницьким районним управлінням Головного управління ДСНС України у Вінницькій області спільно з представниками Національної поліції України проведено інформаційно-профілактичний захід  «День з поліцейським та рятівником» – єдиний інтерактивний урок з правил безпечної поведінки, зокрема в частині дотримання учасниками освітнього процесу правил дорожнього руху, пожежної безпеки, цивільного захисту та інших питань безпеки життєдіяльності людини, із демонструванням окремих зразків спеціальної техніки, спецзасобів, що використовуються у службовій діяльності.

Продовжити читання

Поширити
Червень 22

І ЗНОВ ДО РІДНОГО ПОРОГУ

День зустрічі випускників – визначна подія. Це спогади про шкільні витівки і міцну дружбу, першу вчительку і перший дзвінок, важливі іспити і хвилюючий  випускний вечір. Це шанс побачитися з однокласниками і розповісти новини про себе, можливість знову зануритися в дитинства світ.

Вітаємо з цієї чудовою нагодою випускників 1996 року! Вже пролетіло 25 років, а вони такі ж красиві і молоді прийшли до рідної школи. Директор, Кулижський Володимир Петрович,  провів екскурсію по закладу та шкільним музеєм. Приємно було чути захопливі відгуки про оновлену рідну школу. На закінчення зустрічі школа отримала з рук випускників смачний і запашний коровай та два килими на підлогу у подарунок, за що їм велика вдячність.

Дорогі наші випускники! Нехай незалежно від того як склалася доля у кожного в серці живе радість, в душі панує спокій, в очах сяє щастя, віра веде за собою. Здоров’я, благополуччя, та  мирного неба над головою.

Продовжити читання

Поширити
Червень 16

Спільний захід працівників сектору ЗЗ з ПНС у Літинському районі ЦЗД ГУ ДСНС України  у Вінницькій області з вихованцями пришкільного табору відпочинку

16.06.2021 року з вихованцями та працівниками пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням «Мандрівник» проведено захід за участі працівників ДСНС на базі СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище. Захопленню дітей не було меж! Велика вдячність Начальнику Горбачуку Григорію Борисовичу та колективу сектору ЗЗ з ПНС у Літинському районі ЦЗД ГУ ДСНС України  у Вінницькій області за співпрацю.

Продовжити читання

Поширити
Червень 13

Підсумки другого тижня роботи пришкільного табору відпочинку

Ось і скінчився другий тиждень роботи пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням у СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище “Мандрівник”.

Щодня вихованців табору привітно зустрічали вихователі, а о 9-тій ранку вже вирувала робота «Мандрівника».  До 15-ої години усіх загонах відбувалася справжня казка: ігри, конкурси, вікторини, спортивні змагання, турніри, екскурсії, вир емоцій та вражень.

На базі дитячого табору “Казкова долина” фахівці Вінницького ЦФЗН “Спорт для всіх” в  рамках акції “Не лінуйся – рухайся” провели фізкультурно-оздоровчий захід “Веселі старти”. Учні і працівники закладу були у захваті від таких цікавих змагань, особливо – коли змагалися із своїми вчителями. Велика подяка за співпрацю працівникам обласного центру фізичного здоров’я населення та персонально його керівнику Копачу Віталію Миколайовичу та працівникам

Школярі також відвідали музей і садибу Михайла Панасовича  Стельмаха у с. Дяківці. Цікаву та захоплюючу екскурсію провела директорка музею Оксана Голованюк.

Розважальні програми проходили згідно з планом роботи шодня. Також продовжились поїздки в розважальний центр “Шок” у м. Вінниця, походи у ліс, на річку, різноманітні змагання, конкурси, дискотеки.

Літо – це пора незвичайних вчинків, нових вражень, яскравих емоцій, і працівники нашого навчального закладу докладуть усіх зусиль, щоб відпочинок у пришкільному таборі “Мандрівник” залишився приємним спогадом про шкільні роки у наших учнів.

Продовжити читання

Поширити