Квітень 26

Роковини Чорнобильської трагедії

Чорнобиль… Сьогодні це слово знає увесь світ тому, що воно стало символом горя і страждань, покинутих домівок. Невидимою радіаційною хмарою прокотилася Україною аварія на Чорнобильській атомній станції 26 квітня 1986 року, техногенно – екологічна катастрофа, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей.

З нагоди 38 річниці відзначення Чорнобильської трагедії, у нашому ліцеї проведено ряд заходів, а сасе: бесіди, виховні години, години спілкування, години пам’яті, години історії, екологічні години, а також – виховний захід на тему: «Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій землі».

Квітень 26

Open Day Professions

25 квітня за сприяння Відділу освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради Вінницької області, учні 9 та 11 класів Ліцею с. Городище відвідали Open Day Professions в молодіжному центрі “Квадрат” в місті Вінниця. На Open Day Professions свої навчальні заклади презентували : Державний навчальний заклад “Центр професійно-технічної освіти №1”, Вінницький технічний фаховий коледж та

Вінницький центр професійно-технічної освіти технології та дизайну.

Учні ліцею могли “доторкнутись” до професій та спеціальностей та взяти участь в майстер-класах на будь який смак. Були представлені такі майстер-класи: візажист, перукар, манікюрник, флорист, ювелірна справа, кухар-кондитер, маляр-штукатур, спеціаліст по роботі з 3D принтером, логіст, основи програмування та роботи з штучним інтелектом, фотограф. Також було організовано виставки робіт студентів – фотографів, кравців, ювелірів, токарів, кондитерів, флористів-декораторів. Всі охочі могли скористатися послугами професійного фотографа та відвідати фотозону.

Поїздка була цікавою, корисною та повчальною.