Грудень 23

НОВОРІЧНИЙ РАНОК 2021

Нехай прийдешній рік буде яскравим, як спалахи феєрверків, красивим, як прикрашена ялинка, веселим, як сам Новий рік! Нехай настрій буде на висоті, душа співає від радості, а серце завжди зігріває любов! Прийміть наші привітання з Новим роком 2022!

Велика вдячність Волинцям Григорію Васильовичу та Євгенію Григоровичу, також – Кащенко Валентині Дмитрівні за допомогу у придбанні новорічних подарунків для учнів нашого закладу. Нехай прийдешній рік  принесе вам міцного здоров’я, відверне всі невдачі, нагородить тільки гарним настроєм та радістю на всі наступні 12 місяців! Нехай всі починання закінчуються лише успіхом!

Грудень 22

Виховний захід “Усе в житті починається з любові”

Все починається у цім житті з любові:
Цілунок перший, в лоні перший рух,
Дрімотні очі мами над тобою
І дотик ніжних, турботливих рук.

Все починається у цім житті з любові:
І сонця рух, що подарує день
І ніч святу, з зірчастою габою,
Й милішої немає вже ніде

Все починається у цім житті з любові:
І перша поросль, й перший колосок,
І кущ, що посадили ми з тобою
І бережем, щоб виріс – не засох.

Все починається у цім житті з любові:
Це з неї сила в квіточки цвісти,
І шум морського рідного прибою,
Занурився що в серце назавжди.

Все починається у цім житті з любові:
І жовтороте, мокре ще пташа,
І очі, переповнені журбою,
Коли тремтить поранена душа.

Все починається у цім житті з любові:
Й весняна пісня перша солов’я,
І шепіт вод під сивою вербою,
Бо без любові світ би не стояв.
23.06.2013.

Ганна Верес

Грудень 18

З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

З Днем Чудотворця небесного, з Днем Святого Миколая! Миру, добра, затишку у вашій оселі. Нехай він збереже вас та вашим рідних від всього поганого, подарує радість та поселить любов у ваших серцях!

Темна нічка наступає, снігом білим засипає,
Всі дороги і будинки, всі дерева і ялинки.
Ніби казка на малюнку – сніг малює візерунки.
Двері в хату відкривай, йде до вас сам Миколай.
Він несе свої вітання, радість, свято, побажання!

Грудень 13

ТРАДИЦІЙНІ АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ У ШКОЛІ

Щороку православні віруючі відзначають церковне свято – день Андрія Первозванного.

Андрій був першим апостолом, якого закликав Христос. Саме тому його назвали Первозванним.

Православні віруючі в цей день йдуть до церкви на службу, моляться святому про благополуччя і ставлять свічки за здоров’я рідних. Також вони продовжують дотримуватися Різдвяного посту.

Андрія Первозванного – це не тільки християнське, а й народне свято. З давніх – давен воно вважалося чоловічим, тому слов’яни 13 грудня збиралися разом і влаштовували гуляння. Дівчата в цю дату ворожили на долю і нареченого, щоб дізнатися, як складеться їх особисте життя.

Традиційно, у нашому закладі 13 грудня учні 10 та 11 класів організували для всіх неймовірно цікаве,  змістовне і веселе свято  – Андріївські вечорниці. На фоні вишитих рушників відбувалися гадання, лунали українські народні пісні, жарти, веселий сміх  та дзвінкі голоси наших талановитих і творчих учнів. Діти кусали калиту і пригощалися смачними вареничками. Гарне вийшло свято!

Шануймо наші українські традиції!

Грудень 7

БЕРЕГИНЕ МОЯ, УКРАЇНСЬКА ХУСТКО!

Яскраво вишита хустина на плечах української дівчини
Як символ рідної країни, як прояв величі душі….

Грудень 6

День Збройних сил України 2021 у школі

Сьогодні, 6 грудня, українці відзначають важливе державне свято – День Збройних сил України. Найкращі вітання сьогодні лунали на адресу українських воїнів, вчителів, працівників школи та учнів – майбутніх захисників нашої держави з нагоди цього свята. Також відбувся  квест для старшокласників. Команди переміщалися від станції до станції та виконували різноманітні завдання.  Спортивне, активне, пізнавальне та цікаве вийшло свято. Сильні, спритні, дужі та творчі наші майбутні захисники і захисниці! Надійна зміна підростає!

Серце моє стукоче, серце моє щемить

Лине до тебе серце у цю святкову мить,

Через ліси й озера, через річки й долини,

Щоб привітати зі святом – з Днем Збройних Сил України!