Червень 22

І ЗНОВ ДО РІДНОГО ПОРОГУ

День зустрічі випускників – визначна подія. Це спогади про шкільні витівки і міцну дружбу, першу вчительку і перший дзвінок, важливі іспити і хвилюючий  випускний вечір. Це шанс побачитися з однокласниками і розповісти новини про себе, можливість знову зануритися в дитинства світ.

Вітаємо з цієї чудовою нагодою випускників 1996 року! Вже пролетіло 25 років, а вони такі ж красиві і молоді прийшли до рідної школи. Директор, Кулижський Володимир Петрович,  провів екскурсію по закладу та шкільним музеєм. Приємно було чути захопливі відгуки про оновлену рідну школу. На закінчення зустрічі школа отримала з рук випускників смачний і запашний коровай та два килими на підлогу у подарунок, за що їм велика вдячність.

Дорогі наші випускники! Нехай незалежно від того як склалася доля у кожного в серці живе радість, в душі панує спокій, в очах сяє щастя, віра веде за собою. Здоров’я, благополуччя, та  мирного неба над головою.

Продовжити читання

Поширити
Червень 16

Спільний захід працівників сектору ЗЗ з ПНС у Літинському районі ЦЗД ГУ ДСНС України  у Вінницькій області з вихованцями пришкільного табору відпочинку

16.06.2021 року з вихованцями та працівниками пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням «Мандрівник» проведено захід за участі працівників ДСНС на базі СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище. Захопленню дітей не було меж! Велика вдячність Начальнику Горбачуку Григорію Борисовичу та колективу сектору ЗЗ з ПНС у Літинському районі ЦЗД ГУ ДСНС України  у Вінницькій області за співпрацю.

Продовжити читання

Поширити
Червень 13

Підсумки другого тижня роботи пришкільного табору відпочинку

Ось і скінчився другий тиждень роботи пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням у СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище “Мандрівник”.

Щодня вихованців табору привітно зустрічали вихователі, а о 9-тій ранку вже вирувала робота «Мандрівника».  До 15-ої години усіх загонах відбувалася справжня казка: ігри, конкурси, вікторини, спортивні змагання, турніри, екскурсії, вир емоцій та вражень.

На базі дитячого табору “Казкова долина” фахівці Вінницького ЦФЗН “Спорт для всіх” в  рамках акції “Не лінуйся – рухайся” провели фізкультурно-оздоровчий захід “Веселі старти”. Учні і працівники закладу були у захваті від таких цікавих змагань, особливо – коли змагалися із своїми вчителями. Велика подяка за співпрацю працівникам обласного центру фізичного здоров’я населення та персонально його керівнику Копачу Віталію Миколайовичу та працівникам

Школярі також відвідали музей і садибу Михайла Панасовича  Стельмаха у с. Дяківці. Цікаву та захоплюючу екскурсію провела директорка музею Оксана Голованюк.

Розважальні програми проходили згідно з планом роботи шодня. Також продовжились поїздки в розважальний центр “Шок” у м. Вінниця, походи у ліс, на річку, різноманітні змагання, конкурси, дискотеки.

Літо – це пора незвичайних вчинків, нових вражень, яскравих емоцій, і працівники нашого навчального закладу докладуть усіх зусиль, щоб відпочинок у пришкільному таборі “Мандрівник” залишився приємним спогадом про шкільні роки у наших учнів.

Продовжити читання

Поширити
Червень 8

ДЕНЬ ЗДОРОВЯ У ПРИШКІЛЬНОМУ ТАБОРІ

08  червня 2021 року  на базі дитячого оздоровчого закладу «Казкова долина» було  проведено  спортивне свято для вихованців пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням «Мандрівник». Велика вдячність директору комунального закладу  «Вінницький обласний центр фізичного здоров’я  населення «спорт для всіх»  Копачу Віталію Миколайовичу  та його колегам за такий насичений та цікавий день.

Продовжити читання

Поширити
Червень 4

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

День здоров`я в школі – це завжди веселий активний захід, який подобається всім школярам. Вони можуть не тільки брати участь в різних спортивних змаганнях, а й подихати свіжим повітрям, побігати і добре провести свій час.

Продовжити читання

Поширити