Червень 22

І ЗНОВ ДО РІДНОГО ПОРОГУ

День зустрічі випускників – визначна подія. Це спогади про шкільні витівки і міцну дружбу, першу вчительку і перший дзвінок, важливі іспити і хвилюючий  випускний вечір. Це шанс побачитися з однокласниками і розповісти новини про себе, можливість знову зануритися в дитинства світ.

Вітаємо з цієї чудовою нагодою випускників 1996 року! Вже пролетіло 25 років, а вони такі ж красиві і молоді прийшли до рідної школи. Директор, Кулижський Володимир Петрович,  провів екскурсію по закладу та шкільним музеєм. Приємно було чути захопливі відгуки про оновлену рідну школу. На закінчення зустрічі школа отримала з рук випускників смачний і запашний коровай та два килими на підлогу у подарунок, за що їм велика вдячність.

Дорогі наші випускники! Нехай незалежно від того як склалася доля у кожного в серці живе радість, в душі панує спокій, в очах сяє щастя, віра веде за собою. Здоров’я, благополуччя, та  мирного неба над головою.