Травень 28

Усміхається весело травень, бо скінчилась навчальна пора і зібралась на дзвоник останній вся весела шкільна дітвора…

Останній дзвоник – свято незвичайне, з ним зв’язані надії, сподівання,

Його чекають учні й вчителі, діти й батьки, дорослі і малі.

Для школярів – завершує він рік,і завтра ждуть канікули усіх…

Продзвенів у нашому навчальному закладі  мідний дзвоник,  дзвоник дитинства, юності, надії… Це свято, яке щороку учні  чекають з особливим відчуттям  радості, та коли воно приходить – стає надзвичайно сумно, адже в цей день   прощаються з рідною школою найстарші наші діти – учні 11 класу.                                                                                                                                                    Скільки праці, недоспаних ночей, вивчених віршів,  написаних творів, доведених теорем, розв’язаних задач, диспутів залишається позаду. Позаду – протоптана стежка у шкільному дворі, весела безтурботна пора – дитинство… Попереду – незвідана даль.  Та це буде завтра, а сьогодні у нас було СВЯТО.

Особливими будуть канікули для наших четвертокласників, адже з нового навчального року вони вже не повернуться до своєї першої вчительки, бо вже переступили першу шкільну сходинку і після канікул будуть глибше пізнавати цей складний світ науки.

Як і кожне прощання з рідною школою хвилююче, сумне. Хвилюються випускники, адже попереду ще випускні екзамени, хвилюються вчителі – це частина їхньої любові, душі і ласки. Та найбільше мабуть хвилювань у батьків – їхні діти стали дорослими і невтримна материнська сльоза, що блищить в очах – це радість і смуток, надія і сподівання. Шановні батьки! Ми віримо, що ви сьогодні щасливі бачити своїх дітей дорослими, змужнілими і надіємось, що ваші сподівання і мрії теж обов’язково здійсняться, і ви завжди будете гордитися своїми дітьми.

Травень 20

СВЯТКУВАННЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ВИШИВАНКИ

Українська вишиванка зберігає історію і традиції нашого народу. Вишиті сорочки здавна допомагали українцям зберегти свою ідентичність. Для популяризації носіння українського етнічного одягу започатковане міжнародне свято, яке прийнято святкувати у третій четвер останнього місяця весни.

Ранок у СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище зібрав учнів, вчителів та працівників закладу у традиційному українському вбранні, протягом дня на території школи  проводилися святкові заходи.

Тож прийміть найкращі привітання від усієї шкільної родини з цим чудовим етнічним святом, присвяченому гордості нашого народу – українській вишиванці.

Користуючись нагодою, висловлюємо щиру вдячність голові селищної ради Бичку А. І., депутатам Літинської селищної ради, начальнику відділу освіти Липкань Н. В., депутатові обласної ради Остапчуку М. В., батькам наших вихованців, та усім небайдужим людям за вашу віру в майбутнє нашої держави, надію на краще і щиру любов до молодого підростаючого покоління. Ми докладемо усіх зусиль, щоб наш навчальний заклад і надалі процвітав, виховував надійну зміну і став опорним, адже разом ми велика сила.

Дорогі наші! З чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури, яке символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.

Зі святом, з Днем вишиванки!

Травень 7

Урочистий захід до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні “З тобою, роде мій орлиний, іду дорогами війни”

Боже, заради життя на землі збережи своїх дітей, пошли на нашу рідну землю мир і спокій!

Світла пам’ять про всіх полеглих у кровопролитних битвах, загиблих у підпіллі, на окупованій території та на чужині — у концтаборах і на каторжних роботах — завжди житиме в наших серцях. Низько вклоняємося та висловлюємо щиру вдячність ветеранам війни за величний бойовий і трудовий подвиг. Слава визволителям України!