Березень 9

210 річниця від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім’я і у нашого народу – Тарас Шевченко. Саме він зберіг і повернув народу його голос – українську мову.

Учні ліцею активно долучилися до проведення заходів з відзначення 210 річниці з Дня народження Великого Кобзаря Тараса Шевченка. На уроках історії для учнів 10, 9 та 6 класів було проведено виховні заходи – «Тарас Шевченко – видатна історична постать».

Між учнями 1-9 класів був організований конкурс ілюстрацій до творів Т.Г.Шевченка.

Літературна вікторина “Сторінками життя Великого Кобзаря” відкрила для учнів ліцею відкрила нові факти з життя Т.Г.Шевченка.

Т. Шевченко все своє життя, весь свій могутній та­лант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам. Будьмо вдячні йому і за «Заповіт», і за «Гайдамаків», і за «Кате­рину». Читаймо Шевченкові твори, вивчаймо їх, шануймо те, що залишив нам у спадок Великий Кобзар.

Березень 9

210 річниця від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

9 березня 2024 року Україна відзначає 210-річницю від дня народження видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка.

Учениці 2 класу “Зоре, моя вечірняя”