Березень 11

Фестиваль-конкурс мистецтв “Star space”

Вітаємо ученицю 4 класу, Попик Руслану, Лауреата І Премії XCVI Двотурового міжнародного багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв “Star spase” у номінації “Вокальний жанр. Естрадна пісня”. Керівник – Кулик Вікторія М. Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися.

Березень 11

210 річниця від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Борітеся – поборете,

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава

і воля святая!

Минуло 210 років від народження Тараса Шевченка, а його дух живе й житиме вічно у свідомості кожного українця.

За традицією,в рамках Шевченківських днів ,у ліцеї була організована тематична лінійка «Великий Кобзар усіх часів»,де учні розповідали про невідомі події в житті Тараса Шевченка, декламували уривки з його творів.

Учні 5-11 класу взяли участь у конкурсі читців-декламаторів «Тарасовими шляхами».Діти перевтілювалися у різні характери творів, чим показали свою майстерність у читанні віршів.Переможці були нагороджені грамотами ,а всі учасники подяками.

Нехай вогник Кобзаря завжди горить у наших серцях, посилаючи промені любові до природи, до людини, до рідного слова.