Березень 16

Тиждень зарубіжної літератури

З 11 по 15 березня 2024 року у нашому ліцеї проходив Тиждень зарубіжної літератури.

Він був пізнавальний та насичений. Впродовж тижня було заплановано ряд заходів, метою яких стало поглибити знання здобувачів освіти про зарубіжних письменників, викликати в них інтерес до читання. Конкурси, вікторини, мовні ігри та інші заходи спонукали до творчості й пізнання, викликали інтерес до пошукової роботи, сприяли розвитку креативності, навчали бути спостережливими, кмітливими та винахідливими. Під час проведення таких заходів учні дізналися багато цікавого про життя і творчість письменників, збагатили свої знання про кращі твори зарубіжної літератури.

Учні 5-8 класів взяли участь у виставці малюнків за вивченими творами. Цікаво було розгадувати літературну вікторину « Казка йде в гості». . Учні 8,10класів весело і з цікавістю провели гру « Хто я?», а учні 5,6 класів чемпіонат « Майстер розгадування кросворду».

Слід відзначити активність учнів 9класу, які підготували проєктні роботи «Гроші в житті людини: позитивний і негативний вплив» .