Березень 31

Зустріч з першокласниками

У нашому ліцеї, на весняних канікулах, творчо та пізнавально пройшов тиждень для майбутніх першокласників. Вони вперше сіли за парти та відчули себе справжніми учнями.

Разом із своєю учителькою — Миколайчук Світланою Володимирівною, діти подорожували країною Нової Української Школи.

Кожне заняття – було цікаве та змістовне, не схоже на попереднє, з використанеям іноваційних технологій, мало свою тематику та різні типи активностей. І щоразу діти отримували нові навички, уміння та гарний настрій. Вони вчилися бути учнями, вчилися висловлювати свою думку, складати речення, працювати біля дошки, вправно працювали з прописами та різноманітними завданнями.

Також майбутні першокласники познайомилися із практичним психологом нашого ліцею — Франчук Іриною Сергіївною, яка провела для них цікаві заняття.

Діти весело, цікаво та з користю провели час! Неймовірні емоції, щирі посмішки, зацікавлені оченята, безліч запитань від маленьких “чомучок” – саме така атмосфера панувала на цьому тижні у нашому ліцеї!

Батьки змогли знайти відповіді на питання, які їх турбують, щодо підготовки дитини до школи, отримали консультацію від практичного психолога щодо полегшення адаптаційного періоду. Поспілкувалися із директором ліцею — Петрушиною Тамарою Петрівною.

З нетерпінням чекаємо майбутніх учнів вже у новому навчальному році! З вірою в Перемогу, Мир🕊️, з вдячністю нашим ЗСУ💙💛